Get Adobe Flash player
Видеопозитив

Пью водку, спирт... девушки нет...

Эмоции. Снятие Стресса.

Мечтай!

 

Как прокачать мозг
Кто на сайте?
Сейчас на сайте находятся:
 189 гостей 
ЧАТ
(1 Проголосовало)

altУ цій невеликій статті пропоную обговорити один важливий момент — буквально «камінь спотикання» в питанні особистих фінансів. Багато людей плутають три основних, але кардинально різних напрямки в «грошових» питаннях. Ось ці три напрямки:

1. Вміння заробляти гроші (одержання зарплати або прибутку від своєї справи).
2. Уміння зберігати частину зароблених грошей.
3. Уміння збільшувати (примножувати) збережені гроші, тобто гроші роблять нові гроші.
Часто ми діємо тільки в одному напрямку — наприклад, працюємо тільки

над збільшенням своєї зарплати (як варіант, шукаємо нову роботу з кращими умовами, ніж на теперішній). Або економимо на всьому і при цьому дивуємося — чому ж грошей все одно не вистачає. Або, вирішивши вигідно вкласти свої гроші, втрачаємо їх в черговий фінансовій афері або піраміді.

Яке є рішення в даній ситуації?
Коли ви здійснюєте яку-небудь операцію зі своїми грошима, задайте самі собі просте питання — з якою метою я це роблю? Щоб більше заробляти? Або щоб зберегти частину заробленого і пустити в діло? Або я хочу вигідно вкласти свої заощадження з мінімальним ризиком?
Відповідь на це питання допоможе вам прийняти виважене рішення! Пам‘ятайте, під різні фінансові цілі слід використовувати різні фінансові інструменти. Не забивайте цвяхи мікроскопом!

В який бік рухатися?
Але, навіть зрозумівши, що нам слід якнайшвидше переглянути базові принципи свого фінансової життя, ми часто продовжуємо стояти в розгубленості — не знаючи, в якому напрямку нам рухатися далі.
Тут немає і не може бути однозначних рекомендацій, тому що у кожного з нас склалася своя унікальна фінансова ситуація — адже у всіх нас різні доходи, освіта, кар’єрні досягнення, плани і амбіції.
Можу лише вам порадити почати виробляти в собі так зване «підприємницьке мислення». Простіше кажучи, це ваша готовність щось робити, робити реальні дії для зміни свого сьогоднішнього положення.
Саме ваша внутрішня 100-відсоткова впевненість в тому, що вам слід якось змінитися й почати робити щось нове, може зрушити вас з мертвої точки.

Саме ваша внутрішня готовність до нового фінансового життя буде вас «штовхати» вперед, мотивувати на щоденні (нехай навіть малюсінькі) подвиги, буде тим самим гострим шилом-стимулом, що не дозволяє вам спокійно сидіти на насидженому місці.
Саме цей внутрішній вогонь дасть вам можливість знайти потрібні інструменти для виходу на новий рівень доходу, кар'єрного та бізнес-росту.

Що це буде саме у вашому випадку?
Може бути, це запуск свого інтернет-магазину або розробка свого особистого бренду?
Може бути, ви почнете купувати акції, срібло, нерухомість або частки у чинному бізнесі?
Може бути, ви підвищите свою кваліфікацію або візьметеся за новий, складний проект?
Це вирішувати тільки вам! Для початку просто запаліть яскравий факел свого внутрішнього бажання поліпшити своє фінансове становище і помістіть його під свій стілець (крісло, диван, сидіння улюбленого автомобіля).
Подумайте, що сьогодні ви зробите, який крок ви зробите для зміни свого фінансового життя?

vkurse.ua

Последнее обновление (18.07.20 15:18)

 

Обсудить на форуме!

Анонс

     
       КОУЧ онлайн 

Как достичь желаемого

Как изменить качество жизни

Как стать уверенным и нравиться 
окружающим


http://www.psihika.com.ua/coach.html

 066-118-30-30

КлипТОП
БЕZ ОБМЕЖЕНЬ – Поклянись. Поцілуй. Обійми 
Тина Кароль - Красиво (Премьера 2021)
Погода
Поиск
Все вакансии Украины
Работа в Украине

Работа в Киеве и поиск резюме на JOB.ukr.net"

ПЕРЕВОДЧИК ОНЛАЙН

Prom.ua