Get Adobe Flash player
Видеопозитив

Пью водку, спирт... девушки нет...

Эмоции. Снятие Стресса.

Мечтай!

 

Как прокачать мозг
Кто на сайте?
Сейчас на сайте находятся:
 162 гостей 
ЧАТ
(4 Голосов)

altЗа трусами чоловіка запросто можна визначити який він. Психологія знає безліч способів, завдяки яким можна тільки за зовнішнім віглядом дізнатися навіть характер чоловіка ...

Плавки
Чоловіки, що віддають перевагу трусам-плавкам, як правило, розбірливі . Вони люблять одержувати задоволення і доставляти його партнерці. Ще такі чоловіки зазвичай стежать за своєю зовнішністю, за своєю фігурою і не упускають шансу зайвий раз

забігти до спортзалу.

На жаль, з чоловіком у трусах-плавках не завжди є про що поговорити вони або постійно твердять одне і те ж, або просто не знаходять що сказати. Але якщо ви шукали ідеального партнера для сміху, то це саме те, що вам потрібно.

Труси-боксери
Чоловік, що віддає перевагу трусам-боксеркам, великий оригінал, але не в ліжку. У житті він може здаватися унікальним і незвичайним, але в ліжку, на жаль, він ледачий. Такий чоловік звик, щоб догоджали саме його, а не навпаки.

У сміху він егоїст. Хоча, що говориться, для компанії найкращий варіант. Він завжди вдало жартує, привертає увагу; з ним весело і цікаво. Але готуйтеся до того, що вночі вам доведеться "попрацювати за безкоштовно". Змусити його щось зробити майже неможливо.

Велосипедки
Велосипедні труси на чоловіку без велосипеда можуть з боку здатися дивним явищем. Але зневірятися не варто, тим більше що такий тип попадається украй рідко. Чоловік у "велосипедках" не боїться труднощів, любить пригоди, не зупиняється на досягнутому. Завжди дбайливо відноситься до партнерки, в сміху ласкавий і оригінальний.

Як правило, красень, тому доведеться вам терпіти заздрісні погляди жінок, якщо ви з вашим "велосипедним" партнером виберетеся на прогулянку. Але це теж непогано!

Сімейні труси
Перш ніж висміяти чоловіка в сімейних трусах, краще прочитайте ці рядки. По-перше, такий чоловік цінує комфорт і дбайливо ставиться до свого здоров'я. А якщо у чоловіка є здоров'я, то і темпераменту хоч відбавляй!

По-друге, чоловік в "сімейках" зазвичай ніжний, ласкавий.Такі, як правило, готові до тривалих серйозних відносин, але зайво ревниві з ними потрібно бути обережніше. В цілому вони милі і доброзичливі, таких не можна упускати!

Стринги
Чоловік в стрінгах це навіть звучить дивно. Бути може, це прийнятно, якщо він танцює в стриптиз-клубі і стрінги це його неодмінний аксесуар . Але якщо ні, то слід гарненько задуматися. Можливо, йому, крім вас, подобаються ще і чоловіки! Втім, так буває не завжди.

Просто чоловіки в стрінгах ласі на різні експерименти. Завжди хотіли чого-небудь гостренького і незвичайного в ліжку? Тоді цей тип ваш! Він неодмінно запропонує вам як мінімум сміх втрьох.

Шорти
Відмінність шортів від "боксерів" і "сімейках" полягає в тому, що вони ширші, ніж сімейні труси, але коротші, ніж труси-боксери. Це не найзручніший варіант для носіння. Чоловік в шортах незібраний, розсіяний. Іноді повільний, іноді надмірно метушливий.

У сміху він до банального нетямущий і нерозбірливий, постійно робить щось не так і не може впоратися зі своїми почуттями. Ніч з ним може перетворитися на болісне очікування ранку.

Без трусів
Бувають такі чоловіки, які зовсім не визнають нижньої білизни. Не варто відразу хапатися за голову з думкою: "Він ексгібіціоніст!" Напевно йому просто так комфортніше, хоч спочатку це може здатися дивним. Швидше за все, він переконаний холостяк, з яким ви довго не протягне.

У сміху він може бути як хороший, так і не дуже все безпосередньо залежить від його настрою. Чоловік без трусів легковажний і непостійний, його дуже легко втратити, якщо не стежити за ним в обидва.

svit24.net

Последнее обновление (29.08.19 13:54)

 

Обсудить на форуме!

Анонс

     
       КОУЧ онлайн 

Как достичь желаемого

Как изменить качество жизни

Как стать уверенным и нравиться 
окружающим


http://www.psihika.com.ua/coach.html

 066-118-30-30

КлипТОП
БЕZ ОБМЕЖЕНЬ – Поклянись. Поцілуй. Обійми 
Тина Кароль - Красиво (Премьера 2021)
Погода
Поиск
Все вакансии Украины
Работа в Украине

Работа в Киеве и поиск резюме на JOB.ukr.net"

ПЕРЕВОДЧИК ОНЛАЙН

Prom.ua